انجام پروژه با Carsim

نرم افزار کارسیم CarSim بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با Carsim

نرم افزار کارسیم CarSimيک نرم افزار مدل سازی و طراحی در صنعت خودرو است. این نرم افزار توسط شرکتMechanical Simulation تولید شده و توسعه يافته است. این نرم افزار با هدف توسعه متدهای شبيه سازي طراحی شده است.CarSimيک نرم افزار شبيه سازي ديناميکي خودرو است که به طراحی شبیه سازی های سه بعدي میپردازد. از توانايي های این نرم افزار میتوان به شبيه سازي رفتار ديناميکي اتومبیل های گوناگون از جمله ماشینهای مسابقه، اتومبیلهای سواري، کاميون هاي سبک و وسایل نقلیه مخصوص تدارکات اشاره کرد. مدلسازی هاي اتومبیل در نرم افزار کارسیم مبتنی بر پژوهشهای صورت گرفته در موسسه ي حمل و نقل دانشگاه ميشيگان میباشد. این نرم افزار طرفداران بسياري در بین خودروسازان بزرگ به عنوان ابزاري براي طراحي و تست دارد.نتايج حاصل از شبیه سازی های اين نرم افزار تطابق خوبی با نتايج واقعي دارد. از جمله شرکت هايی که از اين نرم افزار جهت پيش بيني رفتار ديناميکي خودرو استفاده مي کنند میتوان به ميتسوبيشي، تويوتا، ولوو، فورد، هوندا، جنرال موتورز اشاره کرد. نرم افزارکارسیمدر مرحله های راهبرد کنترل و مراحل طراحي، در يک چرخه توسعه و طراحي محصول، مورد استفاده قرار مي گيرد.

مزایای استفاده از نرم افزار کارسیم:

 

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با Carsim بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با Carsim پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با Carsim با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با Carsim با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.