انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس

جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی FSW بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس

جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی FSW یکی از روش های حالت جامد جوشکاري است. این روش، بازدهی انرژي بالا و سازگاريخوبی با محیط زیست دارد. همچنین، در صنایع هوافضا و سایر صنایع حساس، می تواند براي اتصال آلیاژهاي پایه ي آلومینیوم استحکام بالا که با روش هاي معمولی، به راحتی جوشکاري نمی شوند، به کار رود. در دهه ي گذشته، جوشکاريِ اصطکاکی اغتشاشی، بیشترین توسعه را در اتصالات داشته است. فرآیند اصطکاکی اغتشاشی، براي ایجاد تغییرات میکروساختاري در مواد نیز، به کار می رود. شبیه سازی فرآیندFSW یک مسئله پیچیده است، زیرا این امر تعاملات بین پدیده های حرارتی و مکانیکی را نشان می دهد و کیفیت جوشکاری بستگی به عوامل بسیاری دارد. به منظور کاهش زمان آزمایش های تجربی، که می تواند طولانی و گران باشد، شبیه سازی عددی روش جوشکاری FSW در ده سال گذشته مورد بررسی قرار گرفته است. از آنجایی که جوشکاري اصطکاکی اغتشاشی، نسبت به سایر روش هاي جوشکاري، انرژي کمتري مصرف می کند؛ به گاز محافظ و فلاکس نیازي ندارد و سازگار با محیط زیست است، همچنین، نیازي به فلز پرکننده ندارد. لذا هر آلیاژ آلومینیوم را می توان بدون نگرانی از به هم خوردن ترکیب شیمیایی آن، جوشکاري کرد . حتی می توان آلیاژهایی با ترکیب متفاوت را نیز، جوشکاري نمود. علاوه بر این، این روش جوشکاري، براي وضعیت هاي مختلف جوشکاري، نظیر جوش لب به لب، T شکل و فیلت قابل کاربرد است. با توجه به اهمیت فراوان جوشکاری FSW در صنعت و علوم مهندسی و تعریف پروژه های دانشگاهی فراوان در این زمینه، شبیه سازی عددی و تجزیه و تحلیل این فرایند بسیار حائز اهمیت میباشد.  به منظور شبیه سازی FSW میتوان از نرم افزار آباکوس برای شبیه سازی و تحلیل استفاده کرد. در شبیه سازی با این نرم افزار با استفاده از روش اجزا محدود میتوان به مدل سازی فرایند FSW پرداخت و پیش بینی دقیقی از عملکرد جوشکاری و تبادل انرژی و حرارت موجود در فرایند به عمل آورد. به این منظور میتوان از سه رویکرد لاگرانژی، لاگرانژی-اویلری و کوپل اویلری لاگرانژی استفاده کرد.

توانایی های نرم افزار آباکوس در زمینه تحلیل جوشکاری FSW:

سهولت در استفاده از نرم افزار (مدلسازی، مونتاژ، تعیین تماس و )

توانایی تحلیل دقیق و ارائه نتایج معتبر

دارا بودن مدل های رفتاری پیشرفته و گوناگون مواد مناسب برای جوشکاری

سهولت در انتقال فایل و ارتباط با سایر نرم افزار ها

  • برای سفارش انجام انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.