انجام پروژه با Fe Safe

 نرم افزارFe-Safe   بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با Fe Safe

 نرم افزارFe-Safe  محصول شرکتSafe Technology و از نرم افزارهای شناخته شده در تحلیل خستگی به روش المان محدود میباشد. این نرم افزار دارای امکانات گسترده ای به منظور تحلیل و مدلسازی مسائل گوناگون است که این امکان را فراهم میسازد تا  طراحی های صنعتی  گوناگونی را بتوان با کمک این نرم افزار تحلیل کرد. بهترین متدهای تحلیل خستگی در نرم افزار Fe-Safe   موجود  است که باعث شده این نرم افزار یکی از بهترین گزینه های تحلیل خستگی در صنایع و علوم مهندسی مربوط قرارگیرد. از جمله  توانایی های این نرم افزار می‌توان به تحلیل خستگی ترمومکانیکی، خستگی خزش و خستگی در مدل‌های کامپوزیتی اشاره کرد که با محیطی ساده و کاربری آسان به شبیه سازی و تحلیل مسائل خستگی میپردازد. در این نرم افزار میتوان به بررسی شناسایی نقاط خستگی، امکان ترک خوردن، عمر مفید تولیدات وتاثیرات بارگذاری بر چرخه عمر پرداخت. همچنین این نرم افزار قابلیت تحلیل شکست و خستگی برای مواد با جنس های مختلف، الاستومرها،  مواد کامپوزیت، کائوچو و مواد مرکب  را دارد. علاوه بر این ویژگی دردر نرم افزار Fe-Safeمیتوان به منظور بررسی احتمالات شکست به تحلیل و تخمین نتایج حاصل و منحنی ها پرداخت. نرم افزار Fe Safe با بهره مندی از محیطی ساده و راحت، شکست خستگی مواد فلزی و غیر فلزی را تحت تاثیر بارهای فشاری و هر نوع شرایط پیچیده با دقت بسیار بالایی پیش بینی می کند.

مزایای استفاده از نرم افزار Fe Safe:

-افزایش عمر خستگی مولفه های بحرانی ایمنی

-بهینه سازی طرح ها برای استفاده از مواد کمتر

تجزیه و تحلیل خستگی ترمومکانیک، خزشی و اتصالات جوش

-کاهش خرابی محصولات و هزینه های گارانتی

-بهینه سازی و اعتبارسنجی نمونه های طراحی و آزمایشی

-بهبود همبستگی بین آزمون و تحلیل در یک رابط کاربری واحد

-افزایش سرعت و کاهش زمان در روند طراحی و تولید

-افزایش قابلیت اطمینان طراحی ها و کاهش وابستگی به آزمایشهای فیزیکی

اطمینان پذیری ماده برای کاربرد در زمان طولانی

 

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با Fe Safe بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با Fe Safe پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با Fe Safe با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با Fe Safe با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.