طراحی پروتز و ایمپلنت 3matic

توسعه سیستم های طراحی کامپیوتری و تولید ابزارهای طراحی کامپیوتری که با نیازهای جراحان ساز... بیشتر

ثبت سفارش طراحی پروتز و ایمپلنت 3matic

توسعه سیستم های طراحی کامپیوتری و تولید ابزارهای طراحی کامپیوتری که با نیازهای جراحان سازگار است، باعث افزایش شیوه های نوین در عمل های جراحی می شود. چنین سیستمهایی به ویژه بر بهبود ابزارهای بصری و دقت عمل کمک میکند. متداول ترین این سیستم ها مدل سازیعای سه بعدی یا به عبارتی واقعیت مجازی هستند و به جراح توانایی برنامه ریزی دقیق قبل از عمل و انجام رزكسیون های استئواتومی مجازی و طراحی ایمپلنت های خاص بیمار را قبل از عمل می دهد. این مدل های مجازی را می توان به یک سیستم ناوبری درون عمل برای قرار دادن دقیق قطعات، ایمپلنت و سخت افزار وارد کرد. پیشرفت در تکنولوژی تولید و علم مواد، منجر به امکان تبدیل چنین مدلهای مجازی و طراحیهای کامپیوتری به واقعیت و مدل های فیزیکی شده است. این تکنولوژی راهنمای جراحی یا برش ها یا پینت ها برای استفاده درون عمل و ایمپلنت های خاص بیمار شده است. با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی 3 Maticمیتوان به طراحی و ساخت انواع ایمپلنتها و پروتزها پرداخت. هنگامی که شما می خواهید داده های اسکن شده یا پیچیده را اصلاح یا پردازش کنید که نیاز به متد مهندسی معکوس دارد، می توانید در کمترین زمان با ابزار نرم افزاری 3 Matic  این اقدام را انجام دهید.امروزه با وجود این ابزار مهندسی پیشرفته میتوان خروجی STL را بر روی داده های اسکن شده یا داده های CAD، انجام داد. همچنین به طور مستقیم به سایر برنامه های CAD انتقال داده و تحلیل کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار 3 Matic:

در ابزار 3 Matic، به سادگی میتوان مدل یا قطعه مورد نظر را به طور مستقیم بر روی آناتومی بیمار طراحی کرد. در این نرم افزار ابزارهای سریع و انعطاف پذیر و نیمه اتوماتیک طراحی شده اند که به شما امکان می دهند پروتزهای خاصی از بیمار را با ضخامت یکنواخت یا متغیری طراحی کرده و این کار را با یک فرایند تکرارپذیر انجام دهید

  • برای سفارش انجام طراحی پروتز و ایمپلنت 3matic بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان طراحی پروتز و ایمپلنت 3matic پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام طراحی پروتز و ایمپلنت 3matic با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام طراحی پروتز و ایمپلنت 3matic با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
انجام پروژه و برگزاری ورکشاپ و آموزش نرم افزار 3matic
انجام پروژه و برگزاری ورکشاپ و آموزش نرم افزار 3matic

انجام پروژه و برگزاری ورکشاپ و آموزش نرم افزار 3matic3-matic Research یک نرم ‏افزار منحصر‏به ‏فر...

انجام پروژه طراحی کفی سفارشی برای پای دیابتی بصورت متخلخل
انجام پروژه طراحی کفی سفارشی برای پای دیابتی بصورت متخلخل

انجام پروژه طراحی کفی سفارشی برای پای دیابتی بصورت متخلخلطرح‏هایی با ضریب شیب قابل تنظیم برای کا...