انجام پروژه با PVSyst

نرم افزارPVsyst بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با PVSyst

نرم افزارPVsystیک نرم افزار مهندسی است که به طراحی سیستم های خورشیدی فتوولتائیک میپردازد. فتوولتائیک یکی از سیستم های تولید برق از انرژی خورشیدی است. در این روش میتوان با استفاده از سلول های خورشیدی از انرژی خورشید برق تولید کرد. با استفاده از نرم افزارPVsyst طراحان و مهندسان می توانند به طراحی و مدلسازی دقیق نیروگاه خورشیدی بپردازند. نرم افزارPVsystدارای کتابخانه کاملی است که به این امکان را برای کاربران فراهم میسازد تا نیروگاه مورد نظر خود را با جزئیات دلخواه شبیه سازی کرده و با یکدیگر مقایسه کنند. همچنین در این نرم افزار میتوان تجهیزات جدید با مشخصات منحصربفردی به محیط نرم افزار اضافه کرد تا در طراحی ها بکار گرفته شود. در نرم افزار PVsyst تاثیر تجهیزات گوناگون در بازدهی کل سیستم خورشیدی را میتوان بررسی کرد و به یک طراحی بهینه، با توجه عوامل مختلف تاثیر گذار بر سیستم خورشیدی دست یافت. از این نرم افزار برای طراحی و شبیه سازی نیروگاه های خورشیدی اعم از متصل به شبکه و منفصل از شبکه، هواشناسی و رفتار عملیاتی سیستم های فتوولتائیک و همچنین شبیه سازی و تحلیل پمپ  آب خورشیدی میتوان استفاده کرد. کاربردهای نرم افزار PVsyst در علوم مختلف مهندسی مکانیک، معماری و برای پژوهشگران و دانشجویان قابل استفاده است.

امکانات گسترده نرم افزارPVsyst:

 

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با PVSyst بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با PVSyst پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با PVSyst با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با PVSyst با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.