انجام پروژه با MSC Fatigue

نرم افزار MSC Fatigue بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با MSC Fatigue

نرم افزار MSC Fatigueمحصول شرکت MSC می باشد. این نرم افزار دارای ماژول های مختلفی جهت تحلیل خستگی است که هر کدام برای اهداف خاصی ایجاد شده اند. MSC Fatigueشبیه ساز پیشرفته طول عمر است که اجازه می دهد تحلیلگران به راحتی بتوانند از نتایج المان محدود تنش و کرنش   به پیش بینی عمر خستگی بپردازند. تجزیه و تحلیل خستگی یک افزونه طبیعی برای تحلیل تنش است. در واقع تحلیل خستگی به طور اساسی به معنی تحلیل تنش است که تحت بارگذاری های مکرر قرار میگیرد  و به محاسبه خواص طول عمر برای یک جزء یا ساختار میپردازد. MSC Fatigueتحلیلگران را قادر می سازد تا روشهای مرسوم تحلیل تنش را به همراه شیوه های اصولی برای شبیه سازی در اوایل طراحی به کارگیرند.در نرم افزار MSC Fatigue تنش و کرنش  از روش تحلیل المان محدود به دست می آید. تنش و کرنش به دست آمده  و محیط های تحت بارگذاری های المان محدود در تغییرات زمانی تعریف شده توسط کاربر و همچنین خواص مواد به کاررفته و مناطق آسیب دیده به منظور پیش بینی طول عمر سیستم مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین MSC Fatigue توانایی تجدید نظر در نتایج MSC Fatigue را برای پیش بینی آسیبها و طول عمر گزارش می دهد. روش تحلیل المان محدود نقاط دارای تمرکز تنش را نشان میدهد، اما  با این متد تشخیص  بحرانی بودن نقاط دارای تمرکز تنش برای شکست ناشی از خستگی  امکان پذیر نیست. MSC Fatigue، مهندسان را قادر می سازد تا به سرعت و به طور دقیق پیش بینی کنند که چه مدت جسم میتواند تحت هر نوع ترکیبی از شرایط بارگیری وابسته به زمان یا فرکانس دوام بیاورد. بنابراین استفاده از این نرم افزار باعث میشود هزینه ها و زمان در فرایند تولید کاهش یابد و همچنین قابلیت اطمینان محصولات افزایش یابد.قابلیت پیشبینی طول عمر نرم افزار MSC Fatigue ، به کاربران است امکان را میدهد تا به تحلیل کلی خستگی مشابه تحلیل المان محدود تنش و همچنین تحلیل دینامیکی و سینماتیکی بپردازند . این نرم افزار شامل ماژول های پیشرفته ای است که توسط نرم افزار MSC در طی یک دوره 20 ساله توسعه یافته است.

نرم افزار MSC Fatigue یک نرم افزار قدرتمند برای پیش بینی استقامت طرحها میباشد که شامل توانایی های بسیاری از قبیل موارد زیر است:

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با MSC Fatigue بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با MSC Fatigue پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با MSC Fatigue با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با MSC Fatigue با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.