انجام پروژه با HyperMesh

نرم افزار هایپر مش یکی از نرم افزارهای مجموعه نرم افزاری هایپر ورکس و از قویترین نرم افزارهای شبکه بندی در جهان است که معمولا برای نرم افزار های تحلیلی نیز استفاده از هندسه تولید شده دراین نرم افزار توصیه میشود. این نرم افزار به منظور پیش پردازش و پس پردازش هندسه و مدل های CAD که تحلیل المان محدود روی آنها انجام میشود استفاده میشود و خطاهای حاصل از مش بندی ناشی از ابعاد، نوع و تعداد شبکه را کاهش د... بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با HyperMesh

نرم افزار هایپر مش یکی از نرم افزارهای مجموعه نرم افزاری هایپر ورکس و از قویترین نرم افزارهای شبکه بندی در جهان است که معمولا برای نرم افزار های تحلیلی نیز استفاده از هندسه تولید شده دراین نرم افزار توصیه میشود. این نرم افزار به منظور پیش پردازش و پس پردازش هندسه و مدل های CAD که تحلیل المان محدود روی آنها انجام میشود استفاده میشود و خطاهای حاصل از مش بندی ناشی از ابعاد، نوع و تعداد شبکه را کاهش داده و مناسبترین سایز شبکه با کمترین خطا را در اختیار کاربران قرار میدهد. همچنین نرم افزار هایپرمش قابلیت به کارگیری و ارائه بسیاری از فرمت ها را برای شبکه بندی داراست و در صنایع, مهندسی و علوم بسیاری از جمله مکانیک سیالات، جامدات، هوافضا، مهندسی پزشکی، انواع سازه ها و ... قابل استفاده است. در روند کار با نرم افزار هایپرمش اولین مرحله اصلاح هندسه میباشد. این نرم افزار دارای ابزار های گوناگونی به منظور اصلاح هندسه ی مدل های CAD است و همچنین امکان ایجاد شبکه های سازمان یافته در هندسه های پیجیده را فراهم میکند. از آنجایی که کیفیت شبکه و المان ها تاثیر بسزایی در نتایج حاصل از تحلیل المان محدود دارد انتخاب شبکه بندی مناسب و اصلاح هندسه میتواند نتایج تحلیل المان محدود را در نواحی حساس بهبود بخشد. پس از اصلاح هندسه میتوان به شبکه بندی در نرم افزار هایپر پرداخت. این نرم افزار با وجود ابزارها و ویژگیهای مناسب قابلیت شبکه بندی های متنوع دوبعدی و سه بعدی را دارد. از جمله مهم ترین توانایی های این نرم افزار میتوان به متد شبکه بندی Standard Tetra Meshing اشاره کرد. در این روش ابتدا شبکه های دو بعدی بر روی تمام سطوح بیرونی هندسه، تولید میشود، سپس المان های مثلثی و مربعی با کیفیت نامناسب اصلاح شده و در نهایت با توجه به شبکه بندی دو بعدی ایجاد شده، شبکه سه بعدی از المان های tetrahedral به صورت اتوماتیک تولید میشود. لازم به ذکر است که این روش شبکه بندی دارای کیفیت بسیاربالای میباشد. در مرحله بعد میتوان شبکه بندی و هندسه مورد نظر را در نرم افزار هایپرمش ساده سازی نمود. این نرم افزار دارای قابلیت ساده سازی هندسی به صورت دستی و به صورت اتوماتیک می باشد که این امکان را فراهم میسازد تا در نواحی که جزئیات حائز اهمیت نیست و نیاز به محاسبه مقدار دقیق تنش در همه نقاط نیست هندسه را ساده تر کند. در مرحله آخر هندسه اصلاح شده و شبکه بندی مناسب ایجاد شده در هایپرمش را میتوان به نرم افزارهای تحلیلی از جمله آباکوس، انسیس، نسترن، ال اس داینا و ... منتقل کرد.
  • برای سفارش انجام انجام پروژه با HyperMesh بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با HyperMesh پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با HyperMesh با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با HyperMesh با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.