انجام پروژه با MSC ADAMS

نرم افزار MSC ADAMS بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با MSC ADAMS

نرم افزار MSC ADAMS یک نرم افزار شبیه سازی دینامیکی چند جانبه است که به حلگرهای عددی فورتن و C++ مجهز است. ADAMS در ابتدا توسط Dynamics Incorporation توسعه داده شد که توسط شرکت MSC به دست آمد. این نرم افزار عموما از دو سیستم عامل لینوکس و مایکروسافت ویندوز پشتیبانی می کند. استفاده از نرم افزار آدامز باعث کاهش زمان و هزینه های تولید شده و باعث شدهاین نرم‌افزار در دهه های اخیر جایگاه قابل توجهی در صنعت بدست آورد. نرم‌افزار آدامز با قابلیت‌های کلیدی بسیار میتواند به مهندسان کمک کند تا در روند تولید محصولات، پیش از رسیدن به مرحله ساخت، طرح‌های سیستم‌های مکانیکی را تست، بررسی و بهینه‌سازی کنند. با توجه به امکانات متنوع موجود در این نرم‌افزار می‌توان به شبیه‌سازی حرکتی سیستم مکانیکی، تست سینماتیکی سیستم و تحلیل نیروهای وارد بر اتصالات  پرداخت و در نهایت عمر قطعات در سیستم را تعیین کرد. همچنین میتوان مکان یابی برای قطعات مورد نظر را به صورت بسیار دقیق و منظم انجام داد. از سایر ویژگی های این نرم افزار میتوان به بررسی کنترل ارتعاش سیستم‌ها و همچنین امکان انجام تست‌ها برای قطعات قابل انعطاف اشاره کرد. توانایی ارتباط با نرم‌افزارهای تخصصی دیگر مانند،Pro/E , CATIA , ANSYSو... از دیگر مزایای نرم افزار آدامز میباشد. آدامز به مهندسان کمک می کند تا دینامیک قطعات متحرک و نحوه بارگذاری و توزیع نیروها را در سیستم های مکانیکی تحلیل کنند.

سه بخش اصلی نرم افزار آدامز شامل:

 1. Adams/view: در این قسمت مدل‌سازیهای سه بعدی، انیمیشین سه بعدی، نیروها، و تنش‌های موجود نمایش داده میشود.
 2. Adams/Solve:این قسمت جهت حل عددی سیستم دینامیکی طراحی شده و از روش اویلری- لاگرانژی برای حل مسئله استفاده میشود. نرم افزار آدامز قادر به حل معادلات غیر خطی با استفاده از حلگرهای مختلف است و همچنین امکان برنامه‌نویسی در این نرم‌افزار نیز وجود دارد.
 3. Adams/PostProcessor:در قسمت پس پردازش نرم افزار نتایج حاصل از بخش‌های مختلف نشان داده میشود. نتایج حاصل معمولا به صورت نمودارهای شتاب، سرعت و... کانکتورهای المان محدود، Flexible Bodiesو نمودارهای پردازش سیگنال و... می‌باشد.

آدامز، به عنوان معروف ترین و پرکاربردترین نرم افزار دینامیک مولتی بادی (MBD) با ایجاد اعتبار سنجی اولیه در سطح سیستم باعث افزایش بازدهی در امور مهندسی و کاهش هزینه های توسعه محصولاتمیشود. با این نرم افزار مهندسان می توانند اثرات متقابل بین مولفه های مختلف از جمله حرکت، سازه و کنترل را ارزیابی و مدیریت نمایند تا عملکرد، ایمنی و آسایش برای طرح موردنظر را بهینه سازی کنند. Adams علاوه بر توانایی های تجزیه و تحلیل گسترده، با استفاده از محیط های محاسباتی با کارایی بالا برای مقیاس های بزرگ نیز مناسب است. با استفاه از تکنولوژی تحلیل دینامیک مولتی بادی نرم افزار آدامز، حل دینامیک غیرخطی موردنیاز در تحلیل اجزا محدود، در کسری از زمان قابل اجراست. همچنین شبیه سازی های آدامز امکان مطالعه و بررسی  بارگذاری های مختلف تحت شرایط بحرانی را از طریق تحلیل المان محدود فراهم میکند.

 • برای سفارش انجام انجام پروژه با MSC ADAMS بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
 • کارشناسان انجام پروژه با MSC ADAMS پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
 • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
 • از آنجایی که انجام انجام پروژه با MSC ADAMS با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
 • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
 • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با MSC ADAMS با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
 • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
 • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
 • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
 • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
طراحی و ساخت ربات اگزواسکلتون برای سیستم توانبخشی
طراحی و ساخت ربات اگزواسکلتون برای سیستم توانبخشی

طراحی و ساخت ربات اگزواسکلتون  برای سیستم توانبخشی این مطالعه به طراحی و شبیه­ سازی یک اسکلت بیر...

طراحی و ساخت اگزواسکلتون توانبخشی راه رفتن افراد قطع نخاعی
طراحی و ساخت اگزواسکلتون توانبخشی راه رفتن افراد قطع نخاعی

طراحی و ساخت اگزواسکلتون توانبخشی راه رفتن افراد قطع نخاعی این کار به طراحی و توصیف عددی یک راه...