انجام پروژه با LS-DYNA

LS-DYNA یک برنامه المان محدود چندمنظوره است که قادر به شبیه سازی مشکلات پیچیده دنیای واقعی میباشد. این نرم افزار در صنایع هوافضا، صنایع نظامی، اتومبیل ها، ساخت و ساز و تولیدات، مهندسی کشاورزی، مهندسی پزشکی و ... استفاده میشود. کدهای اصلی نرم افزار LS-DYNA قابلیت تحلیل های المان محدود دینامیک گذرا و به شدت غیرخطی را دارا میباشد. از جمله عناصر غیرخطی قابل شبیه سازی در این نرم افزار میتون به موارد زی... بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با LS-DYNA

LS-DYNA یک برنامه المان محدود چندمنظوره است که قادر به شبیه سازی مشکلات پیچیده دنیای واقعی میباشد. این نرم افزار در صنایع هوافضا، صنایع نظامی، اتومبیل ها، ساخت و ساز و تولیدات، مهندسی کشاورزی، مهندسی پزشکی و ... استفاده میشود. کدهای اصلی نرم افزار LS-DYNA قابلیت تحلیل های المان محدود دینامیک گذرا و به شدت غیرخطی را دارا میباشد. از جمله عناصر غیرخطی قابل شبیه سازی در این نرم افزار میتون به موارد زیر اشاره کرد:•تغییر شرایط مرزی (مانند اتصال بین قطعات که با گذشت زمان تغییر می کند)•تغییرشکل های بزرگ (به عنوان مثال خرد شدن قطعات فلزی ورق)•مواد غیر خطی که رفتار الاستیک را به طور ایده آل نشان نمی دهند (به عنوان مثال پلیمرهای ترموپلاستیک)•دینامیک گذرا به معنی تحلیل سرعت های بالا و رویدادهای مسافت کوتاه است که در آن نیروهای داخلی مهم هستند. نمومه های رایج دینامیک گذرا عبارتند از: تصادف خودرو (تغییر شکل شاسی، تورم کیسه هوا، کشش کمربند ایمنی)، انفجارها (معادن دریایی زیر آب، عوارض بدنه) و ساخت (ورق فلزی مهر زنی)برنامه های بالقوه LS-DYNA بسیار متعدد هستند و می توانند در بسیاری از زمینه ها به کار گرفته شوند. در یک شبیه سازی بسیاری از ویژگی های نرم افزار میتواند ترکیب شود تا طیف وسیعی از رویدادهای فیزیکی را مدل کند. یک نمونه از شبیه سازی های این نرم افزار که ترکیبی از ویژگی های منحصر به فرد است، شبیه سازی فرود JPLناسا در مریخ است که استفاده از کیسه های هوا برای کمک به فرود یک کاوشگر فضایی شبیه سازی شده است. LS-DYNA یکی از انعطاف پذیر ترین بسته های نرم افزاری موجود در دسترس است. این نرم افزار شامل یک فایل اجرایی تک و یک خط فرمان است. بنابراین همه چیزهایی که برای اجرای LS-DYNA مورد نیاز است یک پوسته فرمان اجرایی، یک فایل ورودی و فضای دیسک کافی برای اجرای محاسبات است. تمام فایل های ورودی در فرمت ASCII ساده هستند و بنابراین می توانند با استفاده از هر ویرایشگر متن آماده شوند. فایل های ورودی نیز می توانند با کمک فوری یک پیش پردازنده گرافیکی آماده شوند. مواد قابل شبیه سازی در LS-DYNA شامل فلزات پلاستیک، شیشه، فوم، مواد فابریک، الاستومرها، مواد لانه زنبوری، بتن و خاک، مایعات لزج و مواد تعریف شده توسط کاربر میباشد. از قابلیت های تجزیه و تحلیل این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:-قابلیت تحلیل های دو بعدی و سه بعدی-تحلیل دینامیک غیر خطی-تحلیل دینامیک اجسام صلب-شبیه سازی های شبه استاتیک و استاتیک خطی-تجزیه و تحلیل حرارتی-تجزیه و تحلیل سیالاتی-ALE تحلیل های لاگرانژی اویلری-FSI، Navier-Stokes، CESE، FEM، EFG-شوک زیر آب-تجزیه و تحلیل شکست-اتصالات مولتی فیزیک-الکترومغناطیس
  • برای سفارش انجام انجام پروژه با LS-DYNA بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با LS-DYNA پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با LS-DYNA با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با LS-DYNA با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
انجام پروژه بررسی تاثیر شیب کفی در تنش مفاصل استخوانی
انجام پروژه بررسی تاثیر شیب کفی در تنش مفاصل استخوانی

انجام پروژه بررسی تاثیر شیب کفی در تنش مفاصل استخوانی این پروژه با هدف بررسی تأثیر شیب کفی بر تن...

ارزیابی عملکرد گاردریل متحرک در جذب ضربات تصادف با lsdyna
ارزیابی عملکرد گاردریل متحرک در جذب ضربات تصادف با lsdyna

ارزیابی عملکرد گاردریل متحرک در جذب ضربات تصادف با lsdyna در این پروژه ، یک گاردریل میانی متحرک...

آنالیز تحمل جاذب ضربه تقویت شده گاردریل حین تصادف lsdyna
آنالیز تحمل جاذب ضربه تقویت شده گاردریل حین تصادف lsdyna

آنالیز تحمل جاذب ضربه تقویت شده گاردریل حین تصادف lsdyna یک مطالعه شبیه سازی المان محدود ضربه بر...

انجام تز fem خرابی گاردریل بر آسیب تصادف با lsdyna
انجام تز fem خرابی گاردریل بر آسیب تصادف با lsdyna

انجام تز fem خرابی گاردریل بر آسیب تصادف با lsdynaدر سالهای اخیر ، اطلاعات جمعیتی خودروها تغییر...

بررسی دینامیک سیالات محاسباتی جریان هوای بینی انسان با LS-DYNA
بررسی دینامیک سیالات محاسباتی جریان هوای بینی انسان با LS-DYNA

بررسی دینامیک سیالات محاسباتی جریان هوای بینی انسان با  LS-DYNA درک خواص جریان هوا در حفره بینی...

پروژه المان محدود بارگذاری فشاری ستون کامپوزیتی با Ls Dyna
پروژه المان محدود بارگذاری فشاری ستون کامپوزیتی با Ls Dyna

پروژه المان محدود بارگذاری فشاری ستون کامپوزیتی با Ls Dynaدر پاره ای موارد، وارد ساختن اثرات ناش...

پروژه تحلیل اجزای محدود بدنه کشتی با نرم افزار LsDyna
پروژه تحلیل اجزای محدود بدنه کشتی با نرم افزار LsDyna

پروژه تحلیل اجزای محدود بدنه کشتی با نرم افزار LsDynaبه منظور تقویت پوسته های ورقهای، از تیرهای...