انجام پروژه با OpenSim

OpenSim یک نرم افزار منبع باز برای مدل سازی، شبیه سازی و تجزیه و تح... بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با OpenSim

OpenSim یک نرم افزار منبع باز برای مدل سازی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل مسائل بیومکانیک است. این نرم افزار به منظور ارائه ابزارها و امکانات رایگان برای انجام تحقیقات بیومکانیک و علم کنترل موتور ایجاد شده است. کاربردهای OpenSim شامل طیف گسترده ای از مطالعات، شامل شبیه سازی و تحلیل دینامیک راه رفتن، مطالعات عملکردهای ورزشی، شبیه سازی روش های جراحی، طراحی و تحلیل بارهای مشترک، طراحی دستگاه های پزشکی و انیمیشن حرکت انسان و حیوانات است. همچنین این نرم افزار امکان شبیه سازی و تحلیل دینامیکی معکوس و شبیه سازی دینامیکی پیش رو را نیز فراهم میکند. OpenSim  اصولا به منظور مطالعه و تحقیق بر روی حرکت شناسی در مهندسی بیومکانیک استفاده می شود و دارای مجموعه ای از کاربران توسعه دهنده نرم افزار است که از ویژگی های جدید آن استفاده می کنند. نرم افزار OpenSim در سال 2004 توسط بروکلین دوش، یکی از برنامه نویسهای شرکت Simbios، مرکز NIH محاسبات زیست پزشکی در دانشگاه استنفورد تاسیس شد و مسئولیت آن را به ارائه نرم افزارهای پیشرو و ابزار محاسباتی برای مدل سازی و شبیه سازی ساختارهای بیولوژیکی مبتنی بر فیزیک داد. OpenSim به منظور پیشرفت تحقیقات بیومکانیکی با ارائه یک چارچوب مشترک برای تحقیق و وسیله ای برای تبادل مدل های عضلانی اسکلتی پیچیده طراحی شده است.

خلاصه ای از توانایی های نرم افزار OpenSim:

نرم افزار اپن سیم توانایی مشاهده مدل های اسکلتی عضلانی، وارد کردن مدل های توسعه یافته، ویرایش مسیرهای عضلانی و تولید شبیه سازی های فعال عضلانی را فراهم کرده است که معمولا شبیه سازی های این نرم افزار مطابقت خوبی با اطلاعات تجربی دارد. همچنین امکان ضبط فیلم های شبیه سازی و تحلیل حساسیت را برای بررسی عملکرد عضلات فرد فراهم میکند. محدودیت های فعال سازی عضلات و محرک های مربوط به بهینه سازی استاتیک را که بهینه سازی دینامیکی نیست، تعیین میکند. شامل ابزارهای سریع و قوی تر برای دینامیک برگشت و سینماتیک معکوس، ابزارهای تجسم جدید، دسترسی پیشرفته برای کاربران API میباشد.

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با OpenSim بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با OpenSim پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با OpenSim با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با OpenSim با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
معیارهای طراحی بیومکاترونیک سیستمهای توانبخشی با واسطه روبات
معیارهای طراحی بیومکاترونیک سیستمهای توانبخشی با واسطه روبات

معیارهای طراحی بیومکاترونیک سیستمهای توانبخشی با واسطه روباتسیستم هایی برای ارائه توانبخشی با وا...

مدل سازی سینماتیک، دینامیک و کنترل سیستم اسکلتی عضلانی انسان با opensim
مدل سازی سینماتیک، دینامیک و کنترل سیستم اسکلتی عضلانی انسان با opensim

حرکت در حیوانات و انسان نتیجه مجموعه­ای از فرآیندهای فیزیولوژیکی عصبی و عضلانی است که منجر به نیروها...

تحلیل ارگونومیک کار با دستگاه با نرم افزار 3DSSP
تحلیل ارگونومیک کار با دستگاه با نرم افزار 3DSSP

تحلیل ارگونومیک کار با دستگاه با نرم افزار 3DSSP این مطالعه یک مقایسه مستقیم بین قدرت بازوی خطی...

مطالعه اسکلتی عضلانی OpenSim انسان با هدست واقعیت مجازی VR
مطالعه اسکلتی عضلانی OpenSim انسان با هدست واقعیت مجازی VR

مطالعه اسکلتی عضلانی OpenSim انسان با هدست واقعیت مجازی VR در این مطالعه، ما یک مدل اسکلتی عضلان...