انجام پروژه با Visual3D

 Visual3Dابزار بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با Visual3D

 Visual3Dابزاری پیشگام در شبیه سازی و تحلیل بیومکانیک برای اندازه گیری حرکت و داده های نیرو است که توسط تقریبا هر نوع سیستم ضبط حرکت سه بعدی را شامل میشود. این نرم افزار یک نرم افزار تحت ویندوز است. نرم افزار Visual3D محاسبات سینماتیک و سینتیک (دینامیک معکوس) را برای تجزیه و تحلیل بیومکانیک داده های ضبط شده از حرکت سه بعدی فراهم می کند. همچنین Visual3D شامل آخرین تکنیک های ریاضی برای بهینه سازی، پردازش سیگنال و فیلتر کردن، سینماتیک معکوس و مدل سازی بیومکانیکی پیچیده نیروها و ساختارهای نیروی است.

معمولا کاربران این نرم افزار شامل محققان دانشگاهی، مهندسان و پژوهشگران صنعتی هستند که در زمینه توانبخشی، علوم اعصاب، مهندسی رباتیک، ورزش (ردیابی عملکرد، پیشگیری از آسیب، تولید تجهیزات، مطالعات ورزش)، ارتوپدی، پروتز، مطالعات حیوانی، ارزیابی معلولیت و ... تحقیق می کنند.

Visual3D  داده ها را مدیریت می کند و شاخص هایی را برای تحقیق ایجاد می کند. همچنین این نرم افزار در تحلیل مسائل از اصطلاحات پیچیده ریاضی پشتیبانی میکند و به اجرای الگوریتم ها و فرآیندهای مختلف میپردازد.  توسعه مدل در این نرم افزار سریع، گرافیکی و بدون محدودیت است. مدل سازی Visual3D از بهینه سازی جهانی، استانداردهای متعارف، مجموعه نمادهای انتخابی، نمادهای مجازی و موارد دیگر پشتیبانی می کند. مدل سازی در این نرم افزار به صورت گرافیکی انجام می شود اما اجازه می دهد تا ورودی های اندازه گیری مستقیم، تنظیمات حرکتی معکوس، خواص داخلی، تنظیمات پوشش گرافیکی و موارد دیگر را فراهم شود. از دیگر مزایای این نرم افزار میتوان به در نظر گرفتن معیارهایی مانند زوایای اتصال، زمان، مرکز فشار، فیلتر سیگنال، DFT، مرکز جرم، انرژی، چرخش، حجم، مشتقات و ... اشاره کرد. همچنین در Visual3D میتوان محاسبات را شخصی سازی کرد و علاوه برآن امکان کنترل کامل پارامترهای ورودی، زاویه یولر، جهت چرخش برای زاویه کاردان، سیستم مختصات و سایر پارامترها را فراهم میکند. این ویژگی های ذکر شده Visual3D را وسیع ترین ابزار تحلیل برای بیومکانیک موجود می سازد.

سایر مزایا:

- پشتیبانی و طراحی سنسورهای نیرو، پلت فرم های نیرو، پله های مجهز و ابزار تردمیل.

- EMG و پردازش سیگنال

- قابلیت اکسپورت به نرم افزار OpenSim، بهینه سازی و تولید فرمتهای .mot و .xml

- مدیریت جامع داده های فایل های  C3Dتگ کردن سابجکت ها و پیوستگی مدلها، که باعث ایجاد مجموعه ای از داده های یکپارچه میشود.

- نمایه سازی خارجی که امکان دسترسی یکپارچه به کتابخانه های داده ها، موضوع ها و فایل ها را فراهم میکند.

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با Visual3D بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با Visual3D پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با Visual3D با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با Visual3D با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.