انجام پروژه با deform

نرم افزار DEFORM بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با deform

نرم افزار DEFORM یک نرم افزار مهندسی است که طراحان را قادر میسازد به تحلیل مسائل مختلف مهندسی از قبیل تغییرشکل فلزات، رفتار انتقال حرارت، ماشین کاری و فرایندهای اتصالات مکانیکی بپردازند. در ده های اخیر شبیه سازی پروژه ها با نرم افزار deform در کاهش هزینه ها، زمان و بهبود کیفیت در شبیه سازی های صنعتی نقش مهمی را ایفا کرده است. توسعه و پشتیبانی این نرم افزار توسط شرکت SFTC میباشد که در زمینه های مختلف مشاوره، آموزش، کاربرد و توسعه نرم افزار فعالیت گسترده ای دارد. امروزه با وجود طیف گسترده ای از نرم افزارهای صنعتی و رقابت در علوم مهندسی نرم افزارdeform  قابلیت های منحصربفرد خود را اثبات کرده و در رنج وسیعی از تحقیقات و کاربردهای صنعتی و دانشگاهی موثر واقع شده است. نرم افزار دی فرم در زمینه طراحی، تجزیه و تحلیل و شکل دهی مواد در صنعت و علوم مهندسی مختلف از جمله مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، مهندسی پزشکی و مهندسی هوافضا قابل کاربرد است. از نرم افزار دی فرم میتوان در طراحی قطعات خودرو، قطعات هواپیما، جاده ها، اعضای بدن، میدان های نفتی و سازه های مختلف صنعتی استفاده کرد. Deform از نرم افزارهای المان محدود است که در فرایندهای ساخت و پردازش در صنعت ساخت و تولید و ریخته گری به کار میرود از جمله در فرایندهای مختلف قالب سازی، شکل دهی فلزات و پلاستیسیته مانند اکستروژن، کشش سیم، تسمه و فورج. در این نرم افزار قطعات شبیه سازی شده و شکل دهی و تغییرشکل تحت نیرو و فشار یا عوامل دیگر به طور مستقیم مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد. کار با این نرم افزار باعث به دست آوردن یک طراحی بهینه و تحلیل آن جهت بهبود طراحی و همچنین اطلاعاتی نظیر نیروهای موردنیاز برای عملیات و شکل نهایی محصول میشود.  از ویژگی های کلیدی نرم افزارdeformمیتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با deform بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با deform پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با deform با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با deform با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.