انجام پروژه با hyperworks

Hyperworks یک نرم افزار کامل بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با hyperworks

Hyperworks یک نرم افزار کامل CAEاست که توسط مهندسی Altair ساخته شده است. Altairیک شرکت فن آوری اطلاعات چند ملیتی امریکایی است که مقر آن در تروی میشیگان است. در این شرکت طراحی اولیدات، راه حل های مهندسی، خدمات سازمانی و محاسبات ابری ارائه میشود. نرم افزار هایپرورک یکی از مجموعه های این شرکت است که شامل تمام ماژول های CAE یعنی مدل سازی، شبکه بندی و حلگرها می باشد. این نرم افزار یک مجموعه بسیار بزرگ و کامل از روش المان محدود است. با استفاده از نرم افزار Hyperworks پیش پردازش، حل و پس پردازش می تواند انجام شود. Altair HyperWorks فراهم کننده جامع ترین حلگرهای CAE در صنعت می باشد که شامل مدل سازی، تحلیل و بهینه سازی است. این نرم افزار کاربرد گسترده ای در علوم مختلف دارد. از قبیل طراحی و مهندسی کامپیوتر، کاربرد عملی FEA و CAE، مهندسی هوا فضا، مهندسی مکانیک و تمام مسائل صنعتی روز دنیا. همچنین در یادگیری مشاغل و تجزیه و تحلیل سیستم مکانیکی و مهندسی خودرو نیز کاربرد گسترده ای دارد.

حلگرها و بخش های مختلف نرم افزار  HyperWorksشامل موارد زیر میباشد:

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با hyperworks بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با hyperworks پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با hyperworks با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با hyperworks با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
محاسبه تنش و انرژی الاستیک از تومورهای خارج شده
محاسبه تنش و انرژی الاستیک از تومورهای خارج شده

اندازه گیری تنش جامد و انرژی الاستیک از تومورهای خارج شده یا درون بدنتنش جامد ، متمایز از سختی ب...

طراحی و چاپ سه بعدی سازه های متخلخل قابل تنظیم برای کفی های سفارشی پای دیابتی
طراحی و چاپ سه بعدی سازه های متخلخل قابل تنظیم برای کفی های سفارشی پای دیابتی

طراحی و چاپ سه بعدی سازه های متخلخل قابل تنظیم برای کفی های سفارشی پای دیابتی طرح‏هایی با ضریب ش...