ساخت و تولید و ریخته گری

ساخت و تولید و ریخته گری

رشته مهندسی ساخت و تولید از گرایش های مهندسی مکانیک است.مهندسی ساخت و تولید نیازمند توانایی برنامه ریزی برای تولید و ساخت ،تحقیق و توسعه ابزار آلات ،پردازش ها ،ماشین آلات و تجهیزات است بطوریکه یک محصول در انتهای فرآیند با بهترین کیفیت و بهینه ترین عملکرد رو برو باشد.در شرکت پروژه سازان تمامی پروژه های ساخت و تولید اعم از آزمایشگاهی و نرم افزاری انجام میشود.طرا... بیشتر

ثبت سفارش ساخت و تولید و ریخته گری

ساخت و تولید و ریخته گری

رشته مهندسی ساخت و تولید از گرایش های مهندسی مکانیک است.مهندسی ساخت و تولید نیازمند توانایی برنامه ریزی برای تولید و ساخت ،تحقیق و توسعه ابزار آلات ،پردازش ها ،ماشین آلات و تجهیزات است بطوریکه یک محصول در انتهای فرآیند با بهترین کیفیت و بهینه ترین عملکرد رو برو باشد.در شرکت پروژه سازان تمامی پروژه های ساخت و تولید اعم از آزمایشگاهی و نرم افزاری انجام میشود.طراحی و ساخت قالبهای تزریق پلاستیک ، انجام پروژه با نرم افزار های Deform 3D و Deform 2D -انجام پروژه با openfoam و  procast و  moldflow انجام میشود.پروژه های جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی FSW بصورت شبیه سازی در آباکوس در این مجموعه پذیرفته میگردد.

 

  • برای سفارش انجام ساخت و تولید و ریخته گری بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان ساخت و تولید و ریخته گری پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام ساخت و تولید و ریخته گری با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام ساخت و تولید و ریخته گری با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
طراحی قالب تزریق پلاستیک
طراحی قالب تزریق پلاستیک

کاربرد پلاستیک در دنیای امروز بخشی جدانشدنی از زندگی انسان هاست. در این راستا روش های گوناگونی برای...

انجام پروژه با deform
انجام پروژه با deform

نرم افزار DEFORM  یک نرم افزار مهندسی است که طراحان را قادر میسازد به تحلیل مسائل مختلف مهندسی از قب...

انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس
انجام پروژه جوشکاری FSW با آباکوس

جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی FSW یکی از روش های حالت جامد جوشکاري است. این روش، بازدهی انرژي بالا و سازگا...

انجام پروژه با MoldFlow
انجام پروژه با MoldFlow

Mold flow یک نرم افزار شبیه سازی متعلق به شرکت  Autodesk Inc. میباشد که بهترین و ایده آل ترین امکانا...