پردازش تصویر

پردازش تصویر  اغلب به پردازش تصویر دیجیتال اشاره میکند. پردازش تصویر دیجیتال به معنی استفاده از الگوریتم های کامپیوتری برای انجام پردازش تصویر در تصاویر دیجیتال است که در زمینه های گوناگون مهندس... بیشتر

ثبت سفارش پردازش تصویر

پردازش تصویر  اغلب به پردازش تصویر دیجیتال اشاره میکند. پردازش تصویر دیجیتال به معنی استفاده از الگوریتم های کامپیوتری برای انجام پردازش تصویر در تصاویر دیجیتال است که در زمینه های گوناگون مهندسی مورد استفاده قرار میگیرد. پردازش تصویر یکی از زیرمجموعه های پردازش سیگنال دیجیتال است که دارای مزایای بسیاری است.  پردازش تصویر این امکان را فراهم میسازد تا طیف گسترده ای از الگوریتم ها را به داده های ورودی اعمال کرده و می تواند از مشکلات مانند ایجاد نویز و تحریف سیگنال در طول پردازش جلوگیری کند. از آنجا که تصاویر در دو بعد (شاید بیشتر) تعریف شده است، پردازش تصویر دیجیتال ممکن است در قالب سیستم های چند بعدی طراحی شود. بسیاری از تکنیک های پردازش تصویر در دهه 1960 در آزمایشگاه پیشرانش جت، موسسه فناوری ماساچوست، آزمایشگاه بل، دانشگاه مریلند و چندین مرکز تحقیقاتی دیگر توسعه پیدا کرد و همچنان کاربردهای مختلف آن در علوم مختلف در حال افزایش است. به کمک این علم می‌توان معنی و محتوای تصاویر را درک کرده و در تجزیه و تحلیل مسائل مهندسی و آزمایشگاهی از آن استفاده کرد. تصویر دیجیتال از تعداد بسیار زیادی پیکسل تشکیل شده است که معمولا تصاویر با درنظر گرفتن تعداد پیکسل ها در طول و عرض قابل تفکیک هستند.. هر پیکسل نیز دارای یک مقدار دیجیتال است که  میزان روشنایی پیکسل را نشان میدهد. در پردازش تصویر دیجیتال امکان استفاده از الگوریتم های بسیار پیچیده ای وجود دارد که باعث میشود عملکردهای پیچیده به جزئیات ساده تر تبدیل شده و و مسائل ساده تر شود. همچنین پردازش تصویر دیجیتال یک تکنولوژی عملی برای طبقه بندی، استخراج ویژگی، تجزیه و تحلیل سیگنال در مقیاس بزرگ و تشخیص الگو می باشد. امروزه کاربردهای گوناگون پردازش تصویر در زمینه های مختلف مهندسی، صنعتی، نظامی پزشکی و علمی، آن را به یک زمینه بسیار فعال و پرطرفدار در زمینه های پژوهشی تبدیل کرده است. به دلیل کاربردهای فراوان، نرم افزارهای مختلف مهندسی و برنامه نویسی نیز در زمینه پردازش تصویر فراهم شده که از جمله یهترین نرم افزارها در این زمینه میتوان به نرم افزار متلب اشاره کرد. از آنجایی که نرم افزار متلب اساساً پردازش های خود را بر یک بستر ماتریسی انجام میدهد و تصاویر در فرم داده ای، به شکل آرایه های ماتریسی هستند ، لذا این نرم افزار میتواند ابزار قدرتمندی در این زمینه باشد. همچنین متلب با افزایش قابلیت های بخش گرافیکی در ترسیمات و  استفاده مستقیم از پردازنده گرافیکی، امکانات گسترده ای در زمینه ی کار با تصاویر به کاربران ارائه میدهد.

  • برای سفارش انجام پردازش تصویر بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان پردازش تصویر پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام پردازش تصویر با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام پردازش تصویر با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.